BE696481A - - Google Patents
Info
Publication number
BE696481A
BE696481A BE696481DA BE696481A BE 696481 A BE696481 A BE 696481A BE 696481D A BE696481D A BE 696481DA BE 696481 A BE696481 A BE 696481A
Prior art keywords
coin
precious
stones
precious stones
clip
English (en)
Filing date
Publication date
Application filed filed Critical
Publication of BE696481A publication Critical patent/BE696481A/fr
Links
Classifications
    • AHUMAN NECESSITIES
    • A44HABERDASHERY; JEWELLERY
    • A44CPERSONAL ADORNMENTS, e.g. JEWELLERY; COINS
    • A44C15/00Other forms of jewellery
Landscapes
  • Adornments (AREA)
Description
   <Desc/Clms Page number 1>
  MONTURES DE BIJOUX,INTERCHANGEABLES
   La pièce se trouve   engagée-
 <Desc/Clms Page number 2>
 EMI2.1
  0",,;,-\:, ;",'."n,':i,','tif r''*   i.,ii . >t,i f et ;;ont <0n,iet= Oa de zio;ibit ense; '#.'.:'-<¯, ..':. ;'''nlisati<- "e r.'''')ct!!.'"eorm'e pruduit industriel ôiCi'iv<?" ''éiHen". T;....v<.i  ' Î.#: T;r ouse;nbl.;ij ou sérmr6méMt v' -' "nibinai.s'r'nf. t, ; - #;.. , montre #,1 du (:ú?'10\1iG ,'\11 racto et de profil le cUp (1) j; rr...¯ #   i ;. ; l' e ri,i l. , i;i<:. n  ; r ;; n : i '; :'t.1'fJ±J (2) ( <E et ( 1¯ 0 ) ç.±0\RF x" 1 é ?'r"-'"f' ' é) 'e r; c;-i,? (3) l ta fiyupe-2) viendra sy ùngi;gei.>éà±J.n à ' x = . : . ; ¯ > - y . 1 f  e r i > <; 1. i: .J.e du est <oe 1; 1 1. i: v ). é; e ii deusc p n >= .i i. e 1: r:<##+..,#- -, #>;<.;.tr.à, In 1"'<rt,i>le -li-, 1.?n (5) est reorésontc lé #ei'ii'.Ûil±d; de sûreté Maintenant prisonnier l'extrémité de ± 'ài>1-v;i:=Le une fois que ci¯ii "-0" :.;=ora pi.no.ae sur te corsage.