CA178202S - Insulation panel - Google Patents
Insulation panel
Info
Publication number
CA178202S
CA178202S CA178202F CA178202F CA178202S CA 178202 S CA178202 S CA 178202S CA 178202 F CA178202 F CA 178202F CA 178202 F CA178202 F CA 178202F CA 178202 S CA178202 S CA 178202S
Authority
CA
Canada
Prior art keywords
insulation panel
panel shown
view
enlarged
elevation view
Prior art date
Active
Application number
CA178202F
Other versions
CA1061900A (en
GROUPE ISOLOFOAM Inc
Original Assignee
GROUPE ISOLOFOAM Inc
Filing date
Publication date
Application filed by GROUPE ISOLOFOAM Inc filed Critical GROUPE ISOLOFOAM Inc
Priority to CA178202F priority Critical patent/CA178202S/en
Application granted granted Critical
Publication of CA178202S publication Critical patent/CA178202S/en
Active legal-status Critical Current
Anticipated expiration legal-status Critical
Links
Abstract
The design comprises the features of shape and configuration of the INSULATION PANEL of indefinite length and width as shown in solid lines in the drawings. The portions shown in stippled lines do not form part of the design. FIGURE 1 is a top perspective view of an INSULATION PANEL; FIGURE 1A is an enlarged top perspective view of a portion of the INSULATION PANEL shown in FIG. 1; FIGURE 1B is an enlarged top perspective view of a portion of the INSULATION PANEL shown in FIG. 1; FIGURE 2 is a bottom perspective view of the INSULATION PANEL shown in FIG. 1; FIGURE 2A is an enlarged bottom perspective view of a portion of the INSULATION PANEL shown in FIG. 2; FIGURE 2B is an enlarged bottom perspective view of a portion of the INSULATION PANEL shown in FIG. 2; FIGURE 3 is a top plan view of the INSULATION PANEL shown in FIG. 1; FIGURE 3A is an enlarged top plan view of a portion of the INSULATION PANEL shown in FIG. 3; FIGURE 4 is a bottom plan view of the INSULATION PANEL shown in FIG. 1; FIGURE 4A is an enlarged bottom plan view of a portion of the INSULATION PANEL shown in FIG. 4; FIGURE 4B is an enlarged bottom plan view of a portion of the INSULATION PANEL shown in FIG. 4; FIGURE 5 is a front elevation view of the INSULATION PANEL shown in FIG. 1; FIGURE 5A is an enlarged front elevation view of a portion of the INSULATION PANEL shown in FIG. 5; FIGURE 5B is an enlarged front elevation view of a portion of the INSULATION PANEL shown in FIG. 5; FIGURE 6 is a left-side elevation view of the INSULATION PANEL shown in FIG. 1; FIGURE 6A is an enlarged left-side elevation view of a portion of the INSULATION PANEL shown in FIG. 6; FIGURE 7 is a rear elevation view of the INSULATION PANEL shown in FIG. 1; FIGURE 8 is a right-side elevation view of the INSULATION PANEL shown in FIG. 1;