CA918014A - Governors for automatic transmissions - Google Patents
Governors for automatic transmissions
Info
Publication number
CA918014A
CA918014A CA079010A CA79010A CA918014A CA 918014 A CA918014 A CA 918014A CA 079010 A CA079010 A CA 079010A CA 79010 A CA79010 A CA 79010A CA 918014 A CA918014 A CA 918014A