CA918054A - Apparatus for assembling veneer into plywood sheets - Google Patents
Apparatus for assembling veneer into plywood sheets
Info
Publication number
CA918054A
CA918054A CA077945A CA77945A CA918054A CA 918054 A CA918054 A CA 918054A CA 077945 A CA077945 A CA 077945A CA 77945 A CA77945 A CA 77945A CA 918054 A CA918054 A CA 918054A