CA918057A - Vehicle seat having optimum angular motion characteristics - Google Patents
Vehicle seat having optimum angular motion characteristics
Info
Publication number
CA918057A
CA918057A CA088145A CA88145A CA918057A CA 918057 A CA918057 A CA 918057A CA 088145 A CA088145 A CA 088145A CA 88145 A CA88145 A CA 88145A CA 918057 A CA918057 A CA 918057A