CA918164A - Phosphorylated 1,2,5-thiadiazoles - Google Patents
Phosphorylated 1,2,5-thiadiazoles
Info
Publication number
CA918164A
CA918164A CA017372A CA17372A CA918164A CA 918164 A CA918164 A CA 918164A CA 017372 A CA017372 A CA 017372A CA 17372 A CA17372 A CA 17372A CA 918164 A CA918164 A CA 918164A