CA918325A - Continuous process for polymerizing urethane prepolymers - Google Patents
Continuous process for polymerizing urethane prepolymers
Info
Publication number
CA918325A
CA918325A CA045329A CA45329A CA918325A CA 918325 A CA918325 A CA 918325A CA 045329 A CA045329 A CA 045329A CA 45329 A CA45329 A CA 45329A CA 918325 A CA918325 A CA 918325A