CA918992A - Direct positive photographic emulsion - Google Patents
Direct positive photographic emulsion
Info
Publication number
CA918992A
CA918992A CA043046A CA43046A CA918992A CA 918992 A CA918992 A CA 918992A CA 043046 A CA043046 A CA 043046A CA 43046 A CA43046 A CA 43046A CA 918992 A CA918992 A CA 918992A