CA919626A - Refillable fire extinguisher - Google Patents
Refillable fire extinguisher
Info
Publication number
CA919626A
CA919626A CA091233A CA91233A CA919626A CA 919626 A CA919626 A CA 919626A CA 091233 A CA091233 A CA 091233A CA 91233 A CA91233 A CA 91233A CA 919626 A CA919626 A CA 919626A