CA919930A - Apparatus for feeding filling threads to a warp knitting machine - Google Patents
Apparatus for feeding filling threads to a warp knitting machine
Info
Publication number
CA919930A
CA919930A CA094525A CA94525A CA919930A CA 919930 A CA919930 A CA 919930A CA 094525 A CA094525 A CA 094525A CA 94525 A CA94525 A CA 94525A CA 919930 A CA919930 A CA 919930A