CA920532A - Electrolytic hydrodimerization of olefinic compounds - Google Patents
Electrolytic hydrodimerization of olefinic compoundsInfo
- Publication number
- CA920532A CA920532A CA042282A CA42282A CA920532A CA 920532 A CA920532 A CA 920532A CA 042282 A CA042282 A CA 042282A CA 42282 A CA42282 A CA 42282A CA 920532 A CA920532 A CA 920532A