CA920617A - Transition section for ethylene production unit - Google Patents
Transition section for ethylene production unit
Info
Publication number
CA920617A
CA920617A CA041797A CA41797A CA920617A CA 920617 A CA920617 A CA 920617A CA 041797 A CA041797 A CA 041797A CA 41797 A CA41797 A CA 41797A CA 920617 A CA920617 A CA 920617A