CA920874A - Bakery product having an expanded filling and method of manufacture - Google Patents
Bakery product having an expanded filling and method of manufacture
Info
Publication number
CA920874A
CA920874A CA096061A CA96061A CA920874A CA 920874 A CA920874 A CA 920874A CA 096061 A CA096061 A CA 096061A CA 96061 A CA96061 A CA 96061A CA 920874 A CA920874 A CA 920874A