CA921289A - Modified harmonic drive actuator - Google Patents
Modified harmonic drive actuator
Info
Publication number
CA921289A
CA921289A CA088897A CA88897A CA921289A CA 921289 A CA921289 A CA 921289A CA 088897 A CA088897 A CA 088897A CA 88897 A CA88897 A CA 88897A CA 921289 A CA921289 A CA 921289A