CA921480A - Purification of laurolactam - Google Patents
Purification of laurolactam
Info
Publication number
CA921480A
CA921480A CA087626A CA87626A CA921480A CA 921480 A CA921480 A CA 921480A CA 087626 A CA087626 A CA 087626A CA 87626 A CA87626 A CA 87626A CA 921480 A CA921480 A CA 921480A