CA921494A - Process of separating and recovering acetylene from raw ethylene - Google Patents
Process of separating and recovering acetylene from raw ethylene
Info
Publication number
CA921494A
CA921494A CA070067A CA70067A CA921494A CA 921494 A CA921494 A CA 921494A CA 070067 A CA070067 A CA 070067A CA 70067 A CA70067 A CA 70067A CA 921494 A CA921494 A CA 921494A