Copying machine sheet conveyor belt with suction to hold sheets on the belt
Info
Publication number
CA921503A
CA921503A CA063226A CA63226A CA921503A CA 921503 A CA921503 A CA 921503A CA 063226 A CA063226 A CA 063226A CA 63226 A CA63226 A CA 63226A CA 921503 A CA921503 A CA 921503A