CA921917A - Alkanolamine derivatives - Google Patents
Alkanolamine derivatives
Info
Publication number
CA921917A
CA921917A CA028836A CA28836A CA921917A CA 921917 A CA921917 A CA 921917A CA 028836 A CA028836 A CA 028836A CA 28836 A CA28836 A CA 28836A CA 921917 A CA921917 A CA 921917A