CA922183A - Production of bulked yarns - Google Patents
Production of bulked yarns
Info
Publication number
CA922183A
CA922183A CA042779A CA42779A CA922183A CA 922183 A CA922183 A CA 922183A CA 042779 A CA042779 A CA 042779A CA 42779 A CA42779 A CA 42779A CA 922183 A CA922183 A CA 922183A