CA922233A - Method and apparatus for coding messages - Google Patents
Method and apparatus for coding messages
Info
Publication number
CA922233A
CA922233A CA098939A CA98939A CA922233A CA 922233 A CA922233 A CA 922233A CA 098939 A CA098939 A CA 098939A CA 98939 A CA98939 A CA 98939A CA 922233 A CA922233 A CA 922233A