CA922849A - Isoprene polymerization process and catalyst system therefor - Google Patents
Isoprene polymerization process and catalyst system therefor
Info
Publication number
CA922849A
CA922849A CA010995A CA10995A CA922849A CA 922849 A CA922849 A CA 922849A CA 010995 A CA010995 A CA 010995A CA 10995 A CA10995 A CA 10995A CA 922849 A CA922849 A CA 922849A