CA922860A - Process for finishing wool - Google Patents
Process for finishing wool
Info
Publication number
CA922860A
CA922860A CA070930A CA70930A CA922860A CA 922860 A CA922860 A CA 922860A CA 070930 A CA070930 A CA 070930A CA 70930 A CA70930 A CA 70930A CA 922860 A CA922860 A CA 922860A