CA922867A - Submerged nozzle for continuous casting - Google Patents
Submerged nozzle for continuous casting
Info
Publication number
CA922867A
CA922867A CA093333A CA93333A CA922867A CA 922867 A CA922867 A CA 922867A CA 093333 A CA093333 A CA 093333A CA 93333 A CA93333 A CA 93333A CA 922867 A CA922867 A CA 922867A