CA922925A - Driving transmission for opening and closing sliding roof parts - Google Patents
Driving transmission for opening and closing sliding roof parts
Info
Publication number
CA922925A
CA922925A CA097605A CA97605A CA922925A CA 922925 A CA922925 A CA 922925A CA 097605 A CA097605 A CA 097605A CA 97605 A CA97605 A CA 97605A CA 922925 A CA922925 A CA 922925A