Device for signaling need for cleaning or replacing suction cleaner dust bag
Info
Publication number
CA922979A
CA922979A CA066763A CA66763A CA922979A CA 922979 A CA922979 A CA 922979A CA 066763 A CA066763 A CA 066763A CA 66763 A CA66763 A CA 66763A CA 922979 A CA922979 A CA 922979A