CA923055A - Process for producing antibiotic derivatives of bleomycin - Google Patents
Process for producing antibiotic derivatives of bleomycin
Info
Publication number
CA923055A
CA923055A CA074574A CA74574A CA923055A CA 923055 A CA923055 A CA 923055A CA 074574 A CA074574 A CA 074574A CA 74574 A CA74574 A CA 74574A CA 923055 A CA923055 A CA 923055A