CA923340A - Nickel-chromium-cobalt alloys for use at relatively high temperatures - Google Patents
Nickel-chromium-cobalt alloys for use at relatively high temperatures
Info
Publication number
CA923340A
CA923340A CA076712A CA76712A CA923340A CA 923340 A CA923340 A CA 923340A CA 076712 A CA076712 A CA 076712A CA 76712 A CA76712 A CA 76712A CA 923340 A CA923340 A CA 923340A