CA924205A - Toothed rotor piston machine - Google Patents
Toothed rotor piston machine
Info
Publication number
CA924205A
CA924205A CA085000A CA85000A CA924205A CA 924205 A CA924205 A CA 924205A CA 085000 A CA085000 A CA 085000A CA 85000 A CA85000 A CA 85000A CA 924205 A CA924205 A CA 924205A