CA924598A - Fuel injector - Google Patents
Fuel injector
Info
Publication number
CA924598A
CA924598A CA085132A CA85132A CA924598A CA 924598 A CA924598 A CA 924598A CA 085132 A CA085132 A CA 085132A CA 85132 A CA85132 A CA 85132A CA 924598 A CA924598 A CA 924598A