CA924877A - Automatic lock slider for slide fasteners - Google Patents
Automatic lock slider for slide fasteners
Info
Publication number
CA924877A
CA924877A CA089635A CA89635A CA924877A CA 924877 A CA924877 A CA 924877A CA 089635 A CA089635 A CA 089635A CA 89635 A CA89635 A CA 89635A CA 924877 A CA924877 A CA 924877A