Bladder clamping device for press for shaping and curing pneumatic tires
Info
Publication number
CA925666A
CA925666A CA094939A CA94939A CA925666A CA 925666 A CA925666 A CA 925666A CA 094939 A CA094939 A CA 094939A CA 94939 A CA94939 A CA 94939A CA 925666 A CA925666 A CA 925666A