Method for coating sintered hard metal bodies and hard metal body coated according to the methodInfo
- Publication number
- CA926231A CA926231A CA075421A CA75421A CA926231A CA 926231 A CA926231 A CA 926231A CA 075421 A CA075421 A CA 075421A CA 75421 A CA75421 A CA 75421A CA 926231 A CA926231 A CA 926231A