CA926412A - Cyclopentyl-alkanoic acids and process for their manufacture - Google Patents
Cyclopentyl-alkanoic acids and process for their manufacture
Info
Publication number
CA926412A
CA926412A CA019943A CA19943A CA926412A CA 926412 A CA926412 A CA 926412A CA 019943 A CA019943 A CA 019943A CA 19943 A CA19943 A CA 19943A CA 926412 A CA926412 A CA 926412A