CA926423A - Olefin conversion and catalyst therefor - Google Patents
Olefin conversion and catalyst therefor
Info
Publication number
CA926423A
CA926423A CA018804A CA18804A CA926423A CA 926423 A CA926423 A CA 926423A CA 018804 A CA018804 A CA 018804A CA 18804 A CA18804 A CA 18804A CA 926423 A CA926423 A CA 926423A