CA926596A - Apparatus for making a slide-fastener coupling coil - Google Patents
Apparatus for making a slide-fastener coupling coil
Info
Publication number
CA926596A
CA926596A CA093190A CA93190A CA926596A CA 926596 A CA926596 A CA 926596A CA 093190 A CA093190 A CA 093190A CA 93190 A CA93190 A CA 93190A CA 926596 A CA926596 A CA 926596A