Process using gas inlets to laterally stretch and stabilize glass during float glass manufacturing
Info
Publication number
CA926625A
CA926625A CA019430A CA19430A CA926625A CA 926625 A CA926625 A CA 926625A CA 019430 A CA019430 A CA 019430A CA 19430 A CA19430 A CA 19430A CA 926625 A CA926625 A CA 926625A