CA926895A - Control element to be ignited electrically for pin entrance - Google Patents
Control element to be ignited electrically for pin entranceInfo
- Publication number
- CA926895A CA926895A CA097520A CA97520A CA926895A CA 926895 A CA926895 A CA 926895A CA 097520 A CA097520 A CA 097520A CA 97520 A CA97520 A CA 97520A CA 926895 A CA926895 A CA 926895A