Method for the continuous production of fibers and apparatus for carrying out such method
Info
Publication number
CA927065A
CA927065A CA072706A CA72706A CA927065A CA 927065 A CA927065 A CA 927065A CA 072706 A CA072706 A CA 072706A CA 72706 A CA72706 A CA 72706A CA 927065 A CA927065 A CA 927065A