CA927301A - Process for producing heat-resistant starch syrups - Google Patents
Process for producing heat-resistant starch syrups
Info
Publication number
CA927301A
CA927301A CA072851A CA72851A CA927301A CA 927301 A CA927301 A CA 927301A CA 072851 A CA072851 A CA 072851A CA 72851 A CA72851 A CA 72851A CA 927301 A CA927301 A CA 927301A