CA928023A - Prefabricated room cell, in particular a bathroom - Google Patents
Prefabricated room cell, in particular a bathroom
Info
Publication number
CA928023A
CA928023A CA053031A CA53031A CA928023A CA 928023 A CA928023 A CA 928023A CA 053031 A CA053031 A CA 053031A CA 53031 A CA53031 A CA 53031A CA 928023 A CA928023 A CA 928023A