CA928237A - Antibiotic b-5050 from streptomyces hygroscopicus - Google Patents
Antibiotic b-5050 from streptomyces hygroscopicus
Info
Publication number
CA928237A
CA928237A CA090669A CA90669A CA928237A CA 928237 A CA928237 A CA 928237A CA 090669 A CA090669 A CA 090669A CA 90669 A CA90669 A CA 90669A CA 928237 A CA928237 A CA 928237A