Casing device for the reinforced or prestressed concrete flange of a girder
Info
Publication number
CA928481A
CA928481A CA064910A CA64910A CA928481A CA 928481 A CA928481 A CA 928481A CA 064910 A CA064910 A CA 064910A CA 64910 A CA64910 A CA 64910A CA 928481 A CA928481 A CA 928481A