Process for converting an olefin to a product containing higher and lower olefinsInfo
- Publication number
- CA929962A CA929962A CA090856A CA90856A CA929962A CA 929962 A CA929962 A CA 929962A CA 090856 A CA090856 A CA 090856A CA 90856 A CA90856 A CA 90856A CA 929962 A CA929962 A CA 929962A