CA930055A - Method and apparatus for compensating an error in numerical control - Google Patents
Method and apparatus for compensating an error in numerical control
Info
Publication number
CA930055A
CA930055A CA095640A CA95640A CA930055A CA 930055 A CA930055 A CA 930055A CA 095640 A CA095640 A CA 095640A CA 95640 A CA95640 A CA 95640A CA 930055 A CA930055 A CA 930055A