CA930762A - Self-anchorable pipe joint - Google Patents
Self-anchorable pipe joint
Info
Publication number
CA930762A
CA930762A CA090709A CA90709A CA930762A CA 930762 A CA930762 A CA 930762A CA 090709 A CA090709 A CA 090709A CA 90709 A CA90709 A CA 90709A CA 930762 A CA930762 A CA 930762A