Apparatus for shaping ingot during continuous and semi-continuous casting of metal
Info
Publication number
CA930925A
CA930925A CA097268A CA97268A CA930925A CA 930925 A CA930925 A CA 930925A CA 097268 A CA097268 A CA 097268A CA 97268 A CA97268 A CA 97268A CA 930925 A CA930925 A CA 930925A