CA931034A - Spectacles having bands that reduce facial wrinkles - Google Patents
Spectacles having bands that reduce facial wrinkles
Info
Publication number
CA931034A
CA931034A CA073140A CA73140A CA931034A CA 931034 A CA931034 A CA 931034A CA 073140 A CA073140 A CA 073140A CA 73140 A CA73140 A CA 73140A CA 931034 A CA931034 A CA 931034A