CA931296A - Method for the production of a blocked polyurethane - Google Patents
Method for the production of a blocked polyurethane
Info
Publication number
CA931296A
CA931296A CA081510A CA81510A CA931296A CA 931296 A CA931296 A CA 931296A CA 081510 A CA081510 A CA 081510A CA 81510 A CA81510 A CA 81510A CA 931296 A CA931296 A CA 931296A