Process for preparing trichlorotrifluoroethane and dichlorotetrafluoroethane
Info
Publication number
CA931978A
CA931978A CA040761A CA40761A CA931978A CA 931978 A CA931978 A CA 931978A CA 040761 A CA040761 A CA 040761A CA 40761 A CA40761 A CA 40761A CA 931978 A CA931978 A CA 931978A