CA932165A - Filter for filtering coffee - Google Patents
Filter for filtering coffee
Info
Publication number
CA932165A
CA932165A CA073288A CA73288A CA932165A CA 932165 A CA932165 A CA 932165A CA 073288 A CA073288 A CA 073288A CA 73288 A CA73288 A CA 73288A CA 932165 A CA932165 A CA 932165A